Şifremi unuttum?
Pazardaki 1 numaralı kalite kontrol

Tedarikçi misiniz?

Müşteri teslimatlarında kalite problemi mi yaşıyorsunuz? Teslimatınızdaki hatalı parçalar yüzünden müşteri üretim hattının durma riski mi var?

Müşterinin üretim hattının durmasını engellemek ve gerekli parçaları sağlamak için ayıklama ve kontrole geçiş tepki süremiz yaklaşık 60 dakikadır.


Müşterinize gönderilmeden önce parçalarınızın kalitesini korumak ister misniz?

Final ürün kontrol alanındaki hizmetlerimizden fayda sağlamaya karar verirseniz, gönderilerinizin uyumlu ve kalite özelliklerine uygun olacağından ve bunun yanında maliyeti yüksek müşteri şikayetlerinden de kendinizi koruyacağınıza %100 emin olabilirsiniz.


Şikayet sürecine ilişkin güvenilir ve objektif verilere mi ihtiyacınız var?

Online raporlama sistemimizin fonksiyonelliği en iyi çözüm olacaktır. 7 gün 24 saat şikayetlere bağlı bilgilere ulaşabilme imkanı, gönderilerinizin kontrol analizlerini ve bu prosesi izleme kolaylığı sağlar.


Müşterinizle olan iyi ilişkilerinizi korumanıza engel olan sabit kalite problemleriniz mi var? Müşterinizin gözünde firmanızın imajını arttırmak ister misiniz?

İş sunumunuzun, asıl görevi müşteri ile iyi ilişkiler sürdürmek olan mühendisimiz tarafından yapılması iyi bir çözümdür. Firmanız, yalnızca imajını arttırma imkanına sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda teslimatların kalitesinde çözüme ihtiyaç duyulabilecek olası problemlere de ani tepki gösterme imkanına da sahip olacaktır.

 

Müşteriniz sizden ürün değişimi veya üretim sürecinin geliştirilmesini mi istiyor? Kendi imkanlarınızla bununla baş edemiyor musunuz?

Ürün veya üretim süreci ile ilgili çeşitli problemleri çözerken dışarıdan alınan mühendis ve uzman yardımı, mühedislerinizin değişikliklerin uygulanmasında yetersiz kaldığı durumlarda iyi bir çözümdür, bu müşteriniz için tatmin edici olabilir.


Müşterinize olan zorunlu teslimatlarınızda sürekli Controlled Shipping Level II prosedürünün tetiklediği kalite problemleri mi yaşıyorsunuz?

CSL II sürecindeki kontrol hizmetlerinin transmisyonu mevcut siparişlerin tamamlanmasını kolaylaştırıp, uygun değişikliklerin yapılması ve kusurların giderilmesi için zaman tanıyacaktır.


Müşteriden gelen siperişler mi yoğunlaştı? İnsan kaynakları ile ilgili problem mi yaşıyorsunuz?

Elastik bir form ile montaj ve üretim görevlerine verilen destek, siparişlerin stabilizasyonundan sonra işlerde karşılaşılabilinen düşüş nedeniyle alınan ekstra çalışanlara karşılık iyi bir alternatiftir.