Şifremi unuttum?
Pazardaki 1 numaralı kalite kontrol

Tanımlama Politikası

 1. Tanımlama veri (metin dosyası) küçük bir parça, bir web sitesi tarafından gönderilir ve kullanıcının bilgisayarında depolanır. Bir web sitesinde gezinirken o kullanılır. Tanımlamalar, genellikle şu bilgileri içerir: kaynak web sitesi, son kullanma tarihi ve bir tanımlayıcı isim.
 2. Bu web sitesindeki tanımlamalar kullanıcının bilgisayarında yerleştirilir ve çalıştırılır. Exact Systems sp z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa.
 3. Tanımlama verileri şunlar için kullanılır
  a. Kullanıcının tercihlerine web sitesinin içeriği özelleştirmek için tarama deneyimini optimize ederek, tanımlama bilgileri kullanıcının bireysel tercihlerine göre web sitesi görüntülemek için hatırlatır.
  b. Daha iyi kullanıcının web gezinme alışkanlıklarını anlamak amacıyla istatistikler oluşturmak, böylece iyileştirmeye yardım ederek websitesinin gelişimini sağlar.
  c. Kullanıcının oturum açma ve web sitesi kullanımına yardımcı olmak, her sayfada bir şifre girmek zorunda kalmaması için giriş yaptıktan sonra oturum korumak.
 4. Bizim web sitemiz iki tür tanımlayıcı bilgisi içerir. "Oturum" tanımlama bilgileri ve "kalıcı" tanımlama:. Kalıcı tanımlayıcılar  web tarayıcısı tarafından saklanan ve son kullanma tarihine kadar veya kullanıcı tarafından silinene kadar geçerli kalacaktır.
 5. Sitemiz aşağıdaki tanımyıcı bilgileri içermektedir.
  a. "Temel" tanımlama bilgileri, web sitesi göz atmak için bu tür kimlik doğrulamaları kullanıcının kimliğini doğrulamak için kullanılan tanımlamadır.
  b. Tanımlamalar güvenlik nedenleriyle kullanılır, kimlik doğrulama alanında ihlalleri tespitine imkan veren tanımlama bilgilerini içerir.
  c. “verimlilik” web sitesi içinde kullanıcının web gezinti alışkanlıkları hakkında veri toplamak için kullanılır.
  d. "Fonksiyonel" tanımlama bilgileri kullanıcının tercihleri ​​ve arayüz ayarlarını kaydetmek için kullanılır dil, konumu, yazı tipi boyutu, derileri vb
 1. Birçok durumda, web tarayıcıları tanımlama bilgileri varsayılan olarak kullanıcının bilgisayarında saklanmasını sağlamak. Tanımlayıcıların kullanımı konusunda tarayıcının ayarları kullanıcı tarafından değiştirilebilir. Özellikle, değişiklikler kullanım engelleme, ya da kullanıcı tanımlama bilgileri bilgisayarda depolanır bunlar her zaman uyarı içerirler. Tanımlama bilgileri işleme yöntemleri hakkında detaylı bilgiler tarayıcı özelliklerinde bulunabilir;
  Internet Explorer
  Mozilla Firefox
  Chrome
  Safari
  Opera
 1. Tanımlayıcıların kullanımını kısıtlayan web sitesinin kullanılabilirlik üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.
 2. Web sitemizden gönderilen Tanımlayıcı bilgileri bizim işbirliği ortakları tarafından da kullanılıyor olabilir.
 3. Web tarayıcınızın menüsünde "Yardım" bölümünde tanımlayıcılar hakkında daha fazla bilgi mevcuttur.