Şifremi unuttum?
Pazardaki 1 numaralı kalite kontrol

CSR - Exact Systems Sosyal Proje

Exact Systems - Yerel


Exact Systems Technical University Czestochowa ile başlangiçtan bu yana işbirligi içerisindedir Yapilan anlaşma ile stajer ve ögrencilere kalite kontrol alaninda tez yapma imkani saglanmaktadir. Buna ek olarak, üniversite bilimsel çalişmalarin yapilmasi ve genç mühendislerle çalişma imkani sunmaktadir.

 

 

Exact Systems - Spor:

Aralik 2012’den bu yana Exact Systems Sports Club Norwid Czestochowa ana sponsorudur. Firma Polish Genç Voleybol takimini 2015’e kadar desteklemektedir.

Exact Systems Team Club 54 ün sponsorudur, amatör futbol ligi Czestochowa. Club 54 kuruluşundan bu yana ikinci ligden birinci lige geçmiştir.

2012 de, Academy Futboll Czestochowa, Jakub Błaszczykowski tarafindan kurulmuştur, maçlar Municipal Football Stadium "Raków" da oynanmaktadir.

Exact Systems 2012 den bu yana WKS Slask Wroclaw basket takimini desteklemektedir. Takim geçe sene ikinci lige yükselmiştir

Exact Systems - culturally:

Exact Systems Polonya Sinemasinin da gelişmesine katkida bulunmaktadir. 2011’de, FILMICON sponsorudur, pordüksiyon " Układ zamknięty ", vizyon tarihi Nisan 2013

 

Exact Systems - Ssoyal:

2011’de, Exact Systems "Republic of Dreams Foundation - Anna Dymna" Halkla ilişikiler ajansi ile çalişmaya başlamiştir

 

İletişim

Sponsorluk için: Anna.Kauf-Mazurek@exactsystems.pl