Şifremi unuttum?
Pazardaki 1 numaralı kalite kontrol

Üretici misiniz?

Ürünlerin üretim süreci ve ürün kalitesinin yeterince yüksek olmaması ile ilgili problem mi yaşıyorsunuz?

Üretim süreci tam olarak etkili değil ve sorunun nedeni hala tanımlanamamış ise, size bu sorunları ortadan kaldırmak ve süreç geliştirmek için yardımcı olacak tecrübeli ve bilgili mühendislerimizi kullanabilirsiniz.


%100 Final Ürün kontrolüne mi ihtiyacınız var?

Final Ürün Kontrol hizmeti, ürünlerin kalitesini en üst düzeyde korumaya yardımcı olur.


CSL II prosedürleri kapsamında çözüme mi ihtiyacınız var?

Sorunlu tedarikçilere karşı teslimat prosedürünü ikinci düzeyden başlatmak, temin edilen parçaların kalitesini geliştirmeyi mobilize eden iyi bir çözümdür.


Üretim alanında elastik bir desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer insan kaynakları eksikliğiniz varsa ve siparişlerin azalması korkusu ile ek istihdamı göze alamıyorsanız, size sunduğumuz elastik desteği kullanın.

 

Ayıklama&Tashih iki sorunuza cevap verecektir. Tedarik edilen parçalar hatalı mı? ile is an Üretiminizin durmasına neden olacak bir Kalite problem var mı?

60 dakika – bu süre içerisinde üreticinin isteğine cevap veriyoruz ve ayıkma işlemini organize ediyoruz

 

Extranet

Extranet tek bir sorunuza cevap verir: tedarikçilerinizden gelen hatalı parçaların takibini gerçekleştireceğiniz bir araca ihtiyacınız var mı?

24/7 – online raporlama sistemimiz üreticiye şikayet prosesi ile ilgili olarak Kalite Kontrol sonuçlarının analiz edilmesi için bir giriş imkanı sağlamaktadır.

 

Resien Engineer Hizmeti

Resident Engineer hizmeti şu sorunuza cevap verecektir : problemli tedarikçileriniz ile zaman harcamaktan yoruldunuz mu?

Resident Engineer – üreticinin daha verimli faaliyet göstermesine yardımcı olur ve diğer konulara zaman ayırmasını sağlar. Buna ek olarak tedarikçileri gerçekleştirdiği sevkiyatlarda problem olması durumunda sürekli destek verir.