Şifremi unuttum?
Pazardaki 1 numaralı kalite kontrol

ISO Sertifikasyonu

 

Exact Systems kurulduğundan bu yana şunu taahhüd eder; sunulan kalite kontrol hizmetlerini kalite seviyesi herşeyden önce gelir. Bu taahhüdün kanıtı olarak Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 2004 belgesi ve devamında 3 yıllık Det Norske Veritas denetlemesidir. 3 yıl sonra Ağustos 2007 de tekrar belgelendirme denetlemesi gerçekleştirilmiştir. Exact Systems TÜV Thüringen tarafından denetlenerek en üst seviyede Kalite control hizmeti verdiğini bir kez daha belgelendirmiştir - TUV CERT’in bir müşterisi olmuştur. 2013’te, Exact Systems TÜV Hessen ile anlaşma sağlamıştır. DNV ve TÜV Thüringen’den sonar üçüncü belgelendirm kuruluşu Exact Systems’in en üst seviyede Kalite control hizmeti verdiğini belgelendirmiştir, Exact Systems ve Kalite Yönetim sisteminin etkinliği ISO 9001:2008 sertifikasyonu ile kayıt altına alınmıştır.

TÜV Hessen’in yapmış olduğu bu denetleme ile, Exact Systems kapsamını genişletmiştir: otomotiv sektöründe ve diğer endüstrülerde seri üretimde kontrol, tamir, alt parçaların montajı

The new scope of the certificate reflects the current situation in which Exact Systems executes orders not only for the automotive sector, where quality requirements have always been placed in the first place, but also for other industries where there is mass production such as appliances and electronics.

Yeni kapsam Exact Systems’in sadece otomotiv sektöründe değil ayrıca seri üretim yapan diğer endüstrilerde de kalite kontrolün gerekli olduğu sipariş gerçekletirdiğini göstermektedir.

PDF: ENG or TR