Şifremi unuttum?
Pazardaki 1 numaralı kalite kontrol

Extranet

Extranet; çalişmamizin bütün önemli sonuçlani rapor ettigimiz, oldukça gelişmiş bir veritabanidir. Her müşteri birer kullanici adi ve şifre alir, bunlar sipariş edilen çalişma sonuçlarinin kontrol edilmesine olanak tanir.

Extranet’ i müşterilerimiz için geliştirdik – yapilan çalişmalarin raporlarina online erişimi saglayan bir sistemdir. Tüm müşterilerimiz 7 gün 24 saat internet üzerinden durumu takip edebilirler.

Bu etkili ve uygulanan sistem bize ve müşterimize rekabette pazar avantaji saglar. Söz konusu bu sistemle, Exact Systems çalişanlari tarafindan gerçekleştirilen tüm görevlerin sonuçlarini analiz atmek ve incelemek münkündür. Son raporlar görev bittikten bir kaç saat sonra sisteme girilene kadar günlük raporlar her bir sonraki gün görülebilir.

EXACT SYSTEMS- MÜŞTERI – TEDARIKÇI arasindaki iletişimi geliştirmek için kullanilan bu yenilikçi sistemin başlica avantajlari :

Bütün Günlük ve Son Raporlara kolay erişim

Müşterilerimizin, mevcut sorunlarini daha iyi analiz etmeleri için gerekli güvenilir, ulaşilabilir veri tabani oluşturmak

Kalite probleminin detaylarini ve kontrolün usulünü belirlemek için yardimci makalelere ulaşmak

Sonuçlarin konfigürasyonunun hazirlanmasini ve basilmasini kolaylaştiran Excel ve PDF dosyalarina veri aktarma imkani